APIE MUS

Sveiki atvykę į NERGINTA – universalią jūsų verslo parduotuvę!

 

Esame didelio tarptautinio prekybos holdingo dalis, todėl savo klientams galime pasiūlyti geriausias pristatymo sąlygas ir konkurencingas kainas. NERGINTA be galo didžiuojasi būdama HORECA klientų, ieškančių aukščiausios kokybės įrangos ir maisto tiekimo sprendimų, partnere. Turėdami 17 metų patirtį šioje srityje, suprantame augančius svetingumo sektoriaus poreikius ir stengiamės teikti specialiai pritaikytus produktus ir paslaugas, kurios pranoksta lūkesčius.

Kokybė

Mūsų specialistus apmoko tiesiogiai gamintojai, todėl garantuojame, kad jie turi įrangos priežiūros ir remonto įgūdžius.

Savo Logistika

Mes priklausome prekybos įmonių tinklui visame pasaulyje, todėl garantuojame greitą, kokybišką pristatymą už patrauklią kainą.

Ekspertų Komanda

Turintys daugiau nei 17 metų patirtį "HoReCa" segmente, todėl mes užtikrinsime, kad gausite individualų sprendimą.

Vieta

Pripažindami, kad punktualus pristatymas yra labai svarbus mūsų klientų veiklos pasiekimams, siūlome įvairias transportavimo.

NERGINTA – tai įmonė, kurianti unikalią ir nepamirštamą patirtį jūsų svečiams.

 

Bendradarbiaukite su NERGINTA jau šiandien ir pajuskite, kaip mūsų aukščiausios klasės HORECA įranga ir maisto tiekimo sprendimai gali pakeisti jūsų verslą. Leiskite mums pakylėti jūsų įstaigą į naujas sėkmės aukštumas. Susisiekite su mumis dabar ir sužinokite apie neribotas galimybes!

Platus mūsų įrangos asortimentas

Nesvarbu, ar esate šurmuliuojantis restoranas, jauki kavinė, ar dinamiškas viešbutis, tinkama įranga yra gyvybiškai svarbi jūsų verslo sėkmei. Siūlome platų moderniausios įrangos asortimentą - nuo profesionalių virtuvės prietaisų iki stilingų baldų, kurie pagerins jūsų įstaigos atmosferą. Būkite tikri, kad visi mūsų gaminiai yra įsigyjami iš patikimų įmonių.

Aukščiausios kokybės maisto tiekimas

Kad galėtumėte susikurti lojalių klientų ratą, labai svarbu suteikti malonumo jų skonio receptoriams. Todėl tiekiame tik geriausius maisto produktus iš patikimų gamintojų ir tiekėjų. Užtikriname, kad jūsų virtuvė bus aprūpinta ne tik geriausiais šviežiais produktais, bet ir aukščiausios kokybės pusgaminiais bei įvairiais specialiais ingredientais.

Individualūs sprendimai

Suprantame, kad kiekvienas HORECA verslas yra unikalus, turintis specifinių reikalavimų ir iššūkių. Todėl laikomės individualaus požiūrio, kad patenkintume jūsų poreikius. Mūsų ekspertų komanda glaudžiai bendradarbiaus su jumis, kad suprastų jūsų viziją ir tikslus, pritaikydama savo pasiūlymus taip, kad jie puikiai atitiktų jūsų pageidavimus.

Patikimas klientų aptarnavimas

Jūsų sėkmė yra mūsų sėkmė. Esame įsipareigoję užtikrinti išskirtinį klientų aptarnavimą, siūlydami patarimus ir pagalbą kiekviename žingsnyje. Mūsų speciali palaikymo komanda visada pasiruošusi atsakyti į visus klausimus ar problemas, užtikrindama sklandų jų sprendimą. Klientų aptarnavimo paslaugas teikiame anglų, lietuvių, arabų, rusų, italų ir vokiečių kalbomis.

Veiklos geografija

NERGINTA įmonės darbuotojų dėmesys aukštos kokybės HORECA produktų tiekimui yra išskirtinis. Turėdami pasaulinį platinimo centrų tinklą, besidriekiantį per visus žemynus, su pasididžiavimu aptarnaujame įstaigas visame pasaulyje - nuo šurmuliuojančių miestų iki atokių vietovių. Mūsų plati geografinė aprėptis užtikrina greitą ir patikimą pristatymą įvairiems klientams, įskaitant tarptautinius viešbučius, restoranus ir kavines.

 

Kad ir kur bebūtų jūsų įmonė, būkite tikri - suteiksime neprilygstamą aptarnavimą ir platų HORECA produktų asortimentą, kruopščiai parinktą pagal jūsų unikalias reikmes.

 

Mūsų geografinė aprėptis:

 

Lietuva, Vokietija, Lenkija, Portugalija, Serbija, Turkija, Azerbaidžanas, Uzbekistanas, Tadžikistanas, Kazachstanas, Turkmėnija, Moldova, Armėnija ir Jungtiniai Arabų Emyratai.

photo-4-e3731acfa21ffd3d96d8526083c6ca42.jpg
Susisiekite
Susisiekite