PASLAUGOS

Sveiki atvykę į NERGINTA: jūsų pasaulinis HORECA sprendimų partneris

 

NERGINTA didžiuojasi, kad nutiesė tiltą, jungiantį dinamišką svetingumo, restoranų ir viešojo maitinimo (HORECA) pasaulį su išskirtiniais gamintojais iš viso pasaulio. Nepailstamai siekdami tobulumo, siūlome platų paslaugų spektrą, pritaikytą tiek mūsų gerbiamiems HORECA klientams - restoranams, viešbučiams ir viešojo maitinimo įstaigoms, tiek mūsų vertinamam gamintojų tinklui.

HORECA klientams: Jūsų kulinarinės patirties gerinimas

Atraskite meistriškumą: Mūsų misija - pristatyti naujoves ir kokybę ant jūsų stalo. Suprantame, kad kiekvienas jūsų patiekalas yra jūsų kūrybiškumo ir atsidavimo išraiška. Todėl mes tiekiame įvairią aukščiausios klasės įrangą ir maisto produktus, kurie atitiks jūsų konkrečius poreikius ir leis sukurti nepamirštamus patiekalus.

 

Patikimumas ir savalaikiškumas: Suprantame, kad HORECA pramonės pridėtinė vertė - greitas tempas. Mūsų kompetencija logistikos ir tiekimo srityje leidžia užtikrinti, kad užsakymus visada gausite laiku. Nesvarbu, ar jums reikia naujausios virtuvės įrangos, aukščiausios kokybės ingredientų, ar būtiniausių reikmenų, NERGINTA pasirūpins jumis.

 

Individualūs sprendimai: Jūsų sėkmė yra mūsų prioritetas. Mūsų patyrusi komanda glaudžiai bendradarbiauja su jumis, kad suprastų jūsų unikalius reikalavimus. Siūlome individualius patarimus, kurie padidins jūsų veiklos efektyvumą ir klientų pasitenkinimą - nuo pagalbos planuojant valgiaraštį iki pažangių virtuvės prietaisų pasiūlymo.

Paslaugos, kurias siūlome savo HORECA klientams:

  • Aukštos kokybės įrangos tiekimas
  • Aukštos kokybės maisto produktų tiekimas
  • Techninė priežiūra
  • Garantiniai darbai
  • Įrangos montavimas

Gamintojams: Pasaulinė meistriškumo platforma

Patekimas į rinką: Orientuotis tarptautinėse rinkose gali būti sudėtinga. NERGINTA atveria duris naujoms galimybėms atstovaudama jūsų prekės ženklui įvairiose šalyse. Būdami jūsų patikimais atstovais pristatome jūsų produktus platesnei auditorijai, užtikrindami, kad jūsų meistriškumas pasiektų kiekvieną HORECA sektoriaus kampelį.

 

Ryšiai – reikšmingas faktorius: Mūsų užmegzti ryšiai su įvairiais HORECA klientais suteikia jums tiesioginį kanalą pristatyti savo gaminius. Suprantame skaidrumo ir bendradarbiavimo svarbą, todėl nenuilstamai stengiamės puoselėti tvirtą jūsų ir jūsų potencialių klientų partnerystę.

 

Supaprastintas platinimas: Orientuotis sudėtingoje logistikoje gali būti nelengva. Su NERGINTA, kaip partneriu, galite supaprastinti platinimo procesą. Mūsų patirtis tiekimo grandinės valdymo srityje užtikrina efektyvų pristatymą, sumažina vėlavimus ir užtikrina klientų pasitenkinimą.

 

Nesvarbu, ar esate HORECA įmonė, ieškanti geriausių prekių, ar gamintojas, siekiantis išplėsti savo pozicijas rinkoje, NERGINTA yra jūsų patikimas ir novatoriškas partneris. Esame pasiryžę užtikrinti abipusį meistriškumą, transformuoti kulinarinę patirtį ir skatinti šio sektoriaus augimą. Prisijunkite prie mūsų ir kartu kurkite HORECA ateitį.

 

Susisiekite su mumis dar šiandien ir leiskitės į kulinarinių naujovių bei pasaulinio augimo kelionę su NERGINTA.

Veiklos geografija

NERGINTA įmonės darbuotojų dėmesys aukštos kokybės HORECA produktų tiekimui yra išskirtinis. Turėdami pasaulinį platinimo centrų tinklą, besidriekiantį per visus žemynus, su pasididžiavimu aptarnaujame įstaigas visame pasaulyje - nuo šurmuliuojančių miestų iki atokių vietovių. Mūsų plati geografinė aprėptis užtikrina greitą ir patikimą pristatymą įvairiems klientams, įskaitant tarptautinius viešbučius, restoranus ir kavines.

 

Kad ir kur bebūtų jūsų įmonė, būkite tikri - suteiksime neprilygstamą aptarnavimą ir platų HORECA produktų asortimentą, kruopščiai parinktą pagal jūsų unikalias reikmes.

 

Mūsų geografinė aprėptis:

 

Lietuva, Vokietija, Lenkija, Portugalija, Serbija, Turkija, Azerbaidžanas, Uzbekistanas, Tadžikistanas, Kazachstanas, Turkmėnija, Moldova, Armėnija ir Jungtiniai Arabų Emyratais.

photo-4-497115a69415902c5d0a711b42eeffcb.jpg
Susisiekite
Susisiekite