USŁUGI

Witaj W NERGINTA - Twoim globalnym partnerze rozwiązań HORECA

W NERGINTA szczycimy się tym, że jesteśmy pomostem łączącym dynamiczny świat branży hotelarstwa, gastronomii i cateringu (HORECA) z wyjątkowymi producentami i wytwórcami z całego świata. Niestrudzenie dążąc do doskonałości, oferujemy szeroki zakres usług dostosowanych zarówno do naszych cenionych klientów HORECA - restauracji, hoteli i cateringów - jak i do naszej cenionej sieci producentów.

Dla klientów HORECA: Wzbogacanie doświadczeń gastronomicznych

Odkryj doskonałość: Naszą misją jest dostarczanie innowacji i jakości do Twojego stołu. Rozumiemy, że każde z Twoich dań jest wyrazem Twojej kreatywności i oddania. Dlatego dostarczamy szeroką gamę sprzętu i produktów spożywczych najwyższej klasy, które zaspokoją Twoje specyficzne potrzeby i pozwolą Ci tworzyć niezapomniane dania.

Niezawodność i terminowość: Zdajemy sobie sprawę z dynamicznej natury branży HORECA. Nasze doświadczenie w zakresie logistyki i łańcucha dostaw zapewnia, że Twoje zamówienia są zawsze dostarczane na czas. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz najnowszego sprzętu kuchennego, najwyższej jakości składników, czy podstawowych produktów, NERGINTA zaspokoi Twoje potrzeby.

Indywidualne rozwiązania: Twój sukces jest naszym priorytetem. Nasz doświadczony zespół ściśle współpracuje z Tobą, aby zrozumieć Twoje specyficzne wymagania. Od pomocy w planowaniu menu po oferowanie zaawansowanych urządzeń kuchennych - udzielamy spersonalizowanych porad, które zwiększą Twoją wydajność operacyjną i zadowolenie klientów.

Usługi, które oferujemy naszym klientom HORECA:

  • Dostawa sprzętu wysokiej jakości

  • Dostawa żywności wysokiej jakości

  • Konserwacja

  • Prace gwarancyjne

  • Instalacja sprzętu

Dla producentów: Globalna platforma doskonałości

Dostęp do rynku: Poruszanie się po rynkach międzynarodowych może być wyzwaniem. NERGINTA otwiera drzwi do nowych możliwości, reprezentując Twój znak towarowy w różnych krajach. Jako zaufany przedstawiciel prezentujemy Twoje produkty do szerszego grona odbiorców zapewniając, że Twoja doskonałość dociera do każdego zakątka branży HORECA.

Relacje, które mają znaczenie: Nasze ugruntowane relacje z różnymi klientami HORECA zapewniają Ci bezpośredni kanał do prezentacji Twoich produktów. Rozumiemy znaczenie przejrzystości i współpracy i niestrudzenie pracujemy nad wspieraniem silnego partnerstwa między Tobą a Twoimi potencjalnymi klientami.

Usprawniona dystrybucja: Zrozumienie skomplikowanej logistyki może być trudne. Współpracując z NERGINTA jako partnerom możesz usprawnić proces dystrybucji. Nasze doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw zapewnia sprawną dostawę, minimalizuje opóźnienia i zwiększa poziom zadowolenia klientów .

Niezależnie od tego, czy jesteś firmą HORECA poszukującą najlepszych produktów, czy producentem, który chce zwiększyć swoją obecność na rynku NERGINTA jest Twoim zaufanym i innowacyjnym partnerem. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wzajemną doskonałość, przekształcać doświadczenie gastronomiczne i przyczynić się do wzrostu tej branży. Dołącz do nas, by wspólnie budować przyszłość HORECA.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby wyruszyć w podróż gastronomicznych innowacji i globalnego rozwoju razem z NERGINTA.

Obszar geograficzny działalności

W NERGINTA nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości materiałów HORECA nie zna granic. Dzięki globalnej sieci centrów dystrybucji obejmującej wszystkie kontynenty z dumą obsługujemy placówki na całym świecie, od tętniących życiem miast po odległe tereny. Nasz szeroki zasięg geograficzny zapewnia szybką i niezawodną dostawę do szerokiego grona klientów, w tym do międzynarodowych hoteli, restauracji i kawiarni.

 

Bez względu na to, gdzie znajduje się Twoja firma, zaufaj nam - zapewnimy niezrównaną obsługę i szeroką gamę produktów HORECA starannie dobranych do Twoich unikalnych potrzeb.

 

Nasz zasięg geograficzny:

 

Litwa, Niemcy, Polska, Portugalia, Serbia, Turcja, Azerbejdżan, Uzbekistan, Tadżykistan, Kazachstan, Turkmenistan, Mołdawia, Armenia i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

photo-4-497115a69415902c5d0a711b42eeffcb.jpg
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami