Spin-Slush Eco 2x 12 liters
Item code: 05-10195E
Spin-Slush Eco 2x 12 liters
- lighting
- optimised removable containers with reduced egdes for a better mix result and easy cleaning
- improved easy removable taps for easy cleaning
- stirrer
- electronic thermostat with 3 levels: freezing, cooling, only stirring
- condensate channeling system
- Environmentally friendly and efficient refrigerant R290
Have questions about this product?
Send us an inquiry and we'll get back to you with an offer!
Spin-Slush Eco 2x 12 liters
| Voltage | 230V |
| Supply frequency | 50Hz |
| Electric power | 650 W |
| Gas power | '0' |
| Width x depth x height | 470 x 520 x 810 mm |
| Content / Capacity | 2x 12 Liter |
| Net-weight | 47 |
| Number of waffles | '0' |
Similar products